Última noticia
Federación Andaluza de Natación
11/11/2018 06:27 · Campeonato de Andalucía Infantil Mixto de Waterpolo - 2018/2019

20 conjuntos inician su participación en el Campeonato andaluz infantil mixto de waterpolo

Un total de 20 equipos de 12 clubs iniciarán este fin de semana el campeonato andaluz infantil mixto de waterpolo. Marbella y Dos Hermanas acogerán los encuentros de la primera jornada de una primera fase que tendrá lugar en cuatro jornadas más los días 25 de noviembre, 15 de diciembre y 19 y 27 de enero. Los tres primeros de cada uno de los cuatro grupos de la fase inicial accederán a la fase final, para disputarla repartidos en dos grupos de seis conjuntos. Los cuatro mejores de cada grupo de la segunda fase accederán a la fase definitiva… Veure més

Veure
4 M'agrada

M'agrada
Calendari
Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure C.W. Málaga B (inf)C.W. Málaga B (inf) C.W. Marbella A (inf)C.W. Marbella A (inf) Diu, 11/11/2018 09:30 GMT−5 C.D. Antonio Serrano Lima 152 Diu, 11/11/2018 09:30 GMT−5 C.D. Antonio Serrano Lima
Veure C.W. Huétor Vega (inf)C.W. Huétor Vega (inf) C.W. Málaga A (inf)C.W. Málaga A (inf) Diu, 11/11/2018 10:15 GMT−5 C.D. Antonio Serrano Lima 97 Diu, 11/11/2018 10:15 GMT−5 C.D. Antonio Serrano Lima
Veure C.W. Málaga B (inf)C.W. Málaga B (inf) C.W. Marbella B (inf)C.W. Marbella B (inf) Diu, 11/11/2018 11:00 GMT−5 C.D. Antonio Serrano Lima 139 Diu, 11/11/2018 11:00 GMT−5 C.D. Antonio Serrano Lima
Veure C.W. Marbella B (inf)C.W. Marbella B (inf) C.W. Huétor Vega (inf)C.W. Huétor Vega (inf) Diu, 11/11/2018 11:45 GMT−5 C.D. Antonio Serrano Lima 1017 Diu, 11/11/2018 11:45 GMT−5 C.D. Antonio Serrano Lima
Veure C.W. Marbella A (inf)C.W. Marbella A (inf) C.W. Málaga A (inf)C.W. Málaga A (inf) Diu, 11/11/2018 12:30 GMT−5 C.D. Antonio Serrano Lima 515 Diu, 11/11/2018 12:30 GMT−5 C.D. Antonio Serrano Lima

Gols penal

Nom Equip Valor
Veure DANIEL MURUBE RUIZDANIEL MURUBE RUIZ C.W. Dos Hermanas B (inf) 7
Veure YERAY CONTERO MARTÍNEZYERAY CONTERO MARTÍNEZ C.N. Caballa A (inf) 4
Veure ANA BAILE FERNANDEZANA BAILE FERNANDEZ C.W. Jerez A (inf) 3
Veure LUZEF KOTOVLUZEF KOTOV C.W. Marbella B (inf) 3
Veure LUIS MARTINEZ PARRALUIS MARTINEZ PARRA C.D. Epsilon Sevilla (inf) 2

Expulsions per 20 segons

Nom Equip Valor
Veure REYES REDAÑO PARRAREYES REDAÑO PARRA C.D. Epsilon Sevilla (inf) 18
Veure MANUEL BELIZON ABOLLOMANUEL BELIZON ABOLLO C.W. Jerez A (inf) 16
Veure RICARDO SANCHEZ SEVILLARICARDO SANCHEZ SEVILLA C.W. Jerez A (inf) 15
Veure GUSTAVO JAVIER DOMINGUEZ DOBLADOGUSTAVO JAVIER DOMINGUEZ DOBLADO C.W. Jerez A (inf) 15
Veure LUIS MARTINEZ PARRALUIS MARTINEZ PARRA C.D. Epsilon Sevilla (inf) 14

Expulsions i penal

Nom Equip Valor
Veure Celia Corona García de la ParraCelia Corona García de la Parra DKV N. Jerez (inf) 1
Veure ROBIN DAVID ROMAN GUTZEITROBIN DAVID ROMAN GUTZEIT DKV N. Jerez (inf) 1

Targetes vermelles

Nom Equip Valor
Veure RICARDO SANCHEZ CORONILRICARDO SANCHEZ CORONIL C.W. Jerez A (inf) 1
Veure ISMAEL SANCHEZ RODRIGUEZISMAEL SANCHEZ RODRIGUEZ Grúas Fernández - Fino Chiclanero CWCH A (inf) 1

Targetes grogues

Nom Equip Valor
Veure PETER KUBICSKOPETER KUBICSKO C.W. Málaga A (inf) 1
Veure STEFAN VERHOEVEN FERNANDEZSTEFAN VERHOEVEN FERNANDEZ C.D. La Molinera (inf) 1
Veure MANUEL AGUILAR LOPEZMANUEL AGUILAR LOPEZ C.W. Jerez A (inf) 1
Veure XENIA SANCHEZ SANCHEZXENIA SANCHEZ SANCHEZ C.W. Dos Hermanas A (inf) 1

Gols

Nom Equip Valor
Veure RUBEN MUÑOZ RODRIGUEZRUBEN MUÑOZ RODRIGUEZ C.W. Jerez A (inf) 65
Veure DANIEL MURUBE RUIZDANIEL MURUBE RUIZ C.W. Dos Hermanas B (inf) 64
Veure PABLO GOMES CONEJOPABLO GOMES CONEJO C.D. Epsilon Sevilla (inf) 54
Veure RICARDO SANCHEZ SEVILLARICARDO SANCHEZ SEVILLA C.W. Jerez A (inf) 53
Veure ADRIAN ARMENTA FERNANDEZADRIAN ARMENTA FERNANDEZ Emalgesa Algeciras A (inf) 53

Faltes per penal

Nom Equip Valor
Veure JOHN FITT SALIMJOHN FITT SALIM DKV N. Jerez (inf) 2
Veure NACHO PARAMO LOSADANACHO PARAMO LOSADA DKV N. Jerez (inf) 2
Veure REYES REDAÑO PARRAREYES REDAÑO PARRA C.D. Epsilon Sevilla (inf) 2
Veure RICARDO SANCHEZ SEVILLARICARDO SANCHEZ SEVILLA C.W. Jerez A (inf) 2
Veure ALEJANDRO MACHO PRESAALEJANDRO MACHO PRESA C.W. Dos Hermanas B (inf) 2

Expulsions definitives, amb substitució disciplinària

Nom Equip Valor
Veure JUAN CARLOS MATEO LEÓNJUAN CARLOS MATEO LEÓN C.N. Caballa A (inf) 1
Veure ADRIAN AGUILAR MORALESADRIAN AGUILAR MORALES C.D. La Molinera (inf) 1
Veure NACHO PARAMO LOSADANACHO PARAMO LOSADA DKV N. Jerez (inf) 1

Penals fallats

Nom Equip Valor
Veure CRISTIAN MARTÍNEZ RODRÍGUEZCRISTIAN MARTÍNEZ RODRÍGUEZ C.N. Caballa A (inf) 2
Veure MANUEL ROSADO MEDINAMANUEL ROSADO MEDINA C.D. La Molinera (inf) 2
Veure DIEGO JOSE ZAMBRANO AVECILLADIEGO JOSE ZAMBRANO AVECILLA C.D. La Molinera (inf) 2
Veure GUSTAVO JAVIER DOMINGUEZ DOBLADOGUSTAVO JAVIER DOMINGUEZ DOBLADO C.W. Jerez A (inf) 2
Veure ALEX CARPIO GARCIAALEX CARPIO GARCIA C.W. Jerez B (inf) 1
Segueix-nos

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.